Aiamaja - Väliköök

Sulle meeldib õues kokata ja einestada värskes õhus? Kui Jah, siis aiamaja lahendus koos väliköögiga on just sulle. 

Suurepärane lahendus, mida saab kasutada stiilse aia- või suvemajana. Komplektne, moodne ja kvaliteetne Väliköök sobib aeda või terrassile.
Aiamaja – Välikööki saab kujundada teile sobiva disaini, värvide ja materjalidega, mis loob toreda täienduse Teie olemasolevale kodule.
Sõltuvalt soovist, on Väliköök mugav lahendus kodukontoris töötamiseks, söögi tegemiseks või aiamajaks, kus loodust, ümbrust ja head seltskonda nautida. Väikeste mõõtmetega, kuid seest ruumikas aiamaja mahub igasse aianurka või terrassile. Samuti sobib see olemasoleva terrassi täienduseks.

Materjalide valik:
Välisviimistlus: HPL plaat. Valikus on valge ning tumehall toon.  Puitosad kvaliteetsest kuuselauast. Lisaks on võimalik valida omale sobiv värvitoon.

Siseviimistlus: Põrand termokuusest, parketist või keraamilisest plaadist. Seinad haava või lepa voodrilauast, kipsplaadist või keraamilisest plaadist.

Mõõdud: kõrgus 2,8m, laius 4,5m, pikkus 4,4m.                                        Pindala ja mõõtmed muudetavad vastavalt kliendi soovile.

Pindala: 19,8m2

Kui Teil on oma ideid või ettepanekuid siis leiame kindlasti ka muid lahendusi!