Meist

Tere tulemast meie pereettevõtte juurde! Oleme uhked tutvustama Teile meie aiamajade uut maailma!

 Viking Group on Eesti pereettevõte, mis pakub sauna-, suve-, aiamajade ja varjualuste lahendusi ideest teostuseni.

Alustasime oma teekonda 2011. aastal, alates sellest ajast oleme kasvanud tagasihoidlikust puidu töökojast tunnustatud ajamajade tootjaks. Alustasime oma teekonda tagasihoidlikult ja entusiastlikult, kuid meie lugu on täis kirge ja unistusi. Alates esimestest kokkupuutest puutööga kuni tänase päevani oleme käinud läbi pika teekonna, millel oleme kohtunud inspireerivate inimestega ja õppinud hindamatuks peetavaid õppetunde.

Meie aiamajad on leidnud tee paljudesse kodudesse ja aiapidudesse üle riigi. Iga uus projekt on meile võimalus näidata oma loomingulisust ja pühendumist. Oleme õnnelikud, et saame luua midagi, mis toob inimestele rõõmu ja ilu igapäevaellu.
Meie lugu ei ole ainult meie endi oma. See on lugu meie klientidest, kes on usaldanud meid oma unistuste aia loomisel. See on lugu meie meeskonnast, kes töötab kirglikult selle nimel, et igast aiamajast saaks kunstiteos. See on lugu kõigist neist, kes on meid toetanud ja inspireerinud.

Meie missioon

Meie missiooniks on tuua Teie aeda ja koju rohkem soojust, ilu ja unikaalsust. Iga meie loodud ajamaja on valmistatud armastuse ja pühendumusega ning loodud kestma aastakümneid.

Me usume, et iga aed peaks olema eriline ja isikupärane ning soovime seda eesmärki oma aiamajadega igale inimesele pakkuda.

Meie väärtused

  • Kvaliteet: Me ei tee kompromisse kvaliteedi osas. Kasutame ainult parimaid materjale ja tagame, et igas tootes oleks meistrite käe puudutus.

  • Kliendikesksus: Me hoolime oma klientidest ja nende vajadustest. Teie rahulolu on meie jaoks kõige tähtsam.

  • Pühendumine: Oleme pühendunud pidevale parendamisele ja innovatsioonile. Uuendused ja täiustused on meie ettevõtte arengu nurgakivid.

Oleme uhked oma tehtud töö üle

Meie ajamajad on leidnud tee kodudesse üle kogu riigi ja toonud naeratuse meie klientide nägudele. Oleme tänulikud kõigile, kes on olnud osa meie loost ning, kes on andnud meile võimaluse teha seda, mida armastame, ning jagada Teiega ajamajade uut ajastut. 

Ootame Teie küsimusi ja tellimusi ning loodame, et saame Teil aidata muuta oma aed ja kodu veelgi erilisemaks.

Tutvu meie aiamajadega!
Galerii
Tutvu meie aiamajadega!
Galerii
Tutvu meie aiamajadega!
Galerii
Previous
Next